Gambero Gourmet

Gambero Gourmet
Gambero Gourmet
Cilesia e pare e produkteve,fjala e fundit e teknologjise qe perdoret ne kuzhine,deshira e shefave te kuzhines per te sjelle me te miren tek ju por jo vetem,çmime mjaft te arsyeshme dhe ekonomike shoqeruar me mbi 140 etiketa vererash te ndryshme perbejne luksin e vertete ne Gambero Gourmet

Gambero Gourmet & Restorant ndodhet ne zonen me ajrin me te paster te Tiranes ,tek liqeni artificial i cili ofron per publikun shqiptar nje ambient te persosur e te miremenduar ne detaje.Pastertia,rregulli dhe kujdesi i vecante per klientin jane norma te padiskutueshme.
Vendi i duhur per te shijuar nje ushqim te shijshem e te gatuar me pasion,te shoqeruar me se miri me nje vere te zgjedhur midis etiketave me te njohura italiane,spanjolle e franceze. Nese kerkoni pak me shume privatesi Gambero ju mundeson dhomen Prive,nje hapesire e kendshme dhe e plotesuar.
Tek ne mund te gjeni dhe vend parkim teper luksoz per makinen tuaj me standarte dhe komoditet te nivelit te larte.
Ju mirepresim te shijoni ushqimin dhe ju sigurojme qe do te riktheheni.

Rr.Eduart Mano,prane kopshtit Zoologjik
1001
Liqeni Artificial
Tiranë
Valentina Helmesi
0682005841
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet
 • Gambero Gourmet

Dërgo mesazh drejtuesit të restorantit

Gambero Gourmet